Mé jméno je Katarína Hranaiová,

Katarína Hranaiová

v minulosti jsem se věnovala závodní silniční cyklistice. V průběhu sportovní kariéry jsem získala zkušenosti v oblasti sportovní přípravy od kondičního posilování přes specializovanou výkonnostní přípravu až po kompenzační cvičení a efektivní využití doplňků výživy.

Pak jsem měla nehodu. Více než rok jsem se doslova dávala dohromady. V průběhu tohoto času jsem v rámci zotavování se nahlídla do anatomie těla a seznámila se s řadou rehabilitačních technik. Během rozcvičování ztuhlých končetin byla důkladně podrobena zkoušce i moje psychika. Měla jsem dostatek prostoru pro přehodnocování životních priorit.

Když jsem se plně zotavila, rozhodla jsem se získané znalosti a zkušenosti předávat dál. Absolvovala jsem certifikovaný kurz Instruktor fitness a prostřednictvím kondičních tréninků a osobních konzultací podporuji ty, kteří se rozhodli vydat směrem ke zdravějšímu životnímu stylu.

V cvičebních technikách i v oblasti osobnostního růstu se dál vzdělávám. Usiluji o získávání nejnovějších poznatků prostřednictvím specializovaných seminářů a odborné literatury. Z nashromážděných informací pak testuji vybrané metody na sobě, vytvářím z nich vlastní koncepty a předávám dál výběr toho nej.

Kvalifikace:

Katarína HranaiováKatarína HranaiováPrvní_pomocReikiSíla myšlenky

Síla myšlenky ISíla myšlenky II

 

 

RSS
Follow by Email
Facebook